Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś >> Strona Główna >> Nasi Absolwenci >> Paulina Woźniak
Dziś jest sobota , 20 lipca 2024 rok.

Sztuki Walki - Paulina WoźniakPaulina Woźniak absolwentka PSP w Czarnej. Sztuki walki trenuje od siedmiu lat, natomiast od trzech jest również trenerką grupy dziecięcej w pionkowskiej sekcji Tang Soo Do. Obecnie posiada I Dan- czarny pas. Swoją przygodę z karate rozpoczęła u kiosanima Marka Łagody, który przez półtora roku rozwijał jej umiejętności w tej właśnie dziedzinie. Już po miesiącu treningów Paulina wzięła udział w mistrzostwach Polski Tang Soo Do, króre odbyły się w Pionkach, zdobywając zarówno mistrzostwo jak i wice mistrzostwo Polski w kategorii formy tradycyjne oraz walki semi contact. Następne zawody przyniosły kolejne sukcesy.

paulina


Jednak los tak chciał, że po pewnym czasie trafiła do sekcji prowadzonej przez Dariusza Sułka. Był to klub dopiero powstający i tak naprawdę zaczynający od zera. Trenowało tam dosłownie kilka osób. Jednak z czasem zaczęli się coraz bardziej rozwijać, ludzie o nich usłyszeli aż w końcu po pewnym czasie zaistnieli w świecie zawodów nie tylko Tang Soo Do, ale również Taekwondo jak i Kick Boxingu. Paulina trenowała kilka razy w tygodniu, jeździła na zawody, a także na obozy sportowe aby móc rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach sztuk walki oraz czerpać wiedzę od innych trenerów.paulina


To właśnie przez trud, wysiłek, czas poświęcony na treningi oraz zaangażowanie osiągnęła wiele wspaniałych sukcesów, takich jak:
-wielokrotne mistrzostwo polski w Tang Soo Do
-wielokrotne mistrzostwo polski w Taekwondo
-mistrzostwo polski Kick Boxingu
-mistrzostwo Europy Taekwondo
-mistrzostwo świata w Tang Soo Do

paulina


Została doceniona również jako sportowiec roku 2012 oraz 2013. Paulina Woźniak to dziewczyna ambitna, wytrwała, odważna, z pasją, i oczywiście piękna (wielokrotna miss).

Copyright by PSP Czarna 2013

Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional