Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś >> Strona Główna >> osiągnięcia >>osiągnięcia sportowe
Dziś jest wtorek , 13 listopada 2018 rok.
Osiągnięcia sportowe


rok szkolny 2015/2016


1.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w Finałach Powiatowych unihokeja w ramach MIMSZ
2.Zajęcie II miejsca drużyny dziewcząt w Finałach Powiatowych unihokeja w ramach MIMSZ
3.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w Finałach Międzypowiatowych unihokeja w ramach MIMSZ
4.Zajęcie IV miejsca drużyny dziewcząt w Finałach Międzypowiatowych unihokeja w ramach MIMSZ
5.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ
6.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ
7.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ
8.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ
1.Zajęcia III miejsca drużyny chłopców w Finałach Powiatowych w tenisie stołowym w ramach MIMSZ
1.Zajęcie V miejsca drużyny chłopców w Finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju




rok szkolny 2014/2015


1.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
2.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w gminnym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
3.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w powiatowym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
4. Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w powiatowym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
5. Zajęcie II miejsca drużyny chłopców w międzypowiatowym turnieju unihokeja i awans do mazowieckich finałów MIMSZ
6.Zajęcie II miejsca drużyny dziewcząt w międzypowiatowym turnieju unihokeja
7.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ
8.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w międzygminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ
9.Zajęcie III miejsca drużyny dziewcząt w Finałach Powiatowych piłki nożnej w ramach MIMSZ
10. Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ.
11. Zajęcie III miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ.
12.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
13.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
14.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w gminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
15.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w międzygminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.




rok szkolny 2013/2014


1.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
2.Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w gminnym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
3.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w powiatowym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
4. Zajęcie I miejsca drużyny dziewcząt w powiatowym turnieju unihokeja w ramach MIMSZ
5. Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w międzypowiatowym turnieju unihokeja i awans do mazowieckich finałów MIMSZ
6.Zajęcie III miejsca drużyny dziewcząt w międzypowiatowym turnieju unihokeja
7.Zajęcie V miejsca drużyny chłopców w Turnieju Finałowym Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
8.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
9.Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
10.Zajęcie IV miejsca drużyny chłopców w powiatowym turnieju tenisa stołowego w ramach MIMSZ.
11. Zajęcie I miejsca drużyny chłopców w gminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ.
12. Zajęcie II miejsca drużyny chłopców w międzygminnym turnieju piłki nożnej w ramach MIMSZ.



rok szkolny 2012/2013


1.I miejsce drużyna unihokeja chłopców w Powiatowym Turnieju Unihokeja w ramach MIMSZ
2.I miejsce drużyna unihokeja dziewcząt w Powiatowym Turnieju Unihokeja w ramach MIMSZ
3.I miejsce drużyna unihokeja dziewcząt w Międzypowiatowym Turnieju unihokeja w ramach MIMSZ.
4.VII miejsce drużyna unihokeja dziewcząt w finałach województwa mazowieckiego w ramach MIMSZ
5.III miejsce drużyna unihokeja chłopców w Powiatowym Turnieju Unihokeja w ramach MIMSZ
6.II miejsce drużyny dziewcząt w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach MIMSZ.
7.II miejsce drużyna chłopców w Gminnym Turnieju Siatkówki w ramach MIMSZ.




rok szkolny 2011/2012


1.gminny turniej piłki nożnej – dziewczęta – I m.
2.międzygminny turniej piłki nożnej – dziewczęta – I m.
3.powiatowy turniej piłki nożnej - dziewczęta – II m.
4.gminny turniej unihokeja – I m. (chłopcy), (dziewczęta) – I m.
5.powiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), (dziewczęta) – I m
6.międzypowiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), (dziewczęta) – I m
7.finał wojewódzkiego turnieju unihokeja - III m. ( chłopcy), (dziewczęta) - IV m.




rok szkolny 2010/2011


1.gminny turniej piłki nożnej – dziewczęta – I m.
2.międzygminny turniej piłki nożnej – dziewczęta – II m.
3.gminny turniej piłki nożnej -chłopcy – I m.
4.gminny turniej unihokeja – I m. (chłopcy), (dziewczęta) – I m.
5.powiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), (dziewczęta) – I m
6.międzypowiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), (dziewczęta) – I m
7.awans do wojewódzkiego turnieju unihokeja ( chłopcy), (dziewczęta)
8.gminny turniej tenisa stołowego – II m. ( chłopcy), I m. ( dziewczęta)




rok szkolny 2009/2010


1.gminny turniej piłki nożnej – dziewczęta – I m.
2.miejsko – gminny turniej piłki nożnej dziewcząt – II m.
3.gminny turniej unihokeja – I m. (chłopcy), dziewczęta – I m.
4.powiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), dziewczęta – I m
5.międzypowiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy), dziewczęta – I m
6.awans do wojewódzkiego turnieju unihokeja ( chłopcy), dziewczęta
7.gminny turniej tenisa stołowego – II m. ( chłopcy), I m. ( dziewczęta)
8.międzygmniny turniej tenisa stołowego – I m. ( dziewczęta)
9.powiatowy turniej tenisa stołowego – III m. ( dziewczęta)
10.gminny turniej piłki nożnej – I m. (chłopcy)
11.międzygminny turniej piłki nożnej – III m. (chłopcy)
12.finał wojewódzkiego turnieju unihokeja – VI m. (dziewczęta)
13.finał wojewódzkiego turnieju unihokeja – X m. (chłopcy)




rok szkolny 2008/2009


1.gminny turniej piłki nożnej – I m. (chłopcy), dziewczęta – II m.
2.miejsko – gminny turniej piłki nożnej chłopców – IV m.
3.gminny turniej unihokeja – I m. (chłopcy), dziewczęta – II m.
4.powiatowy turniej unihokeja – I m. ( chłopcy)
5.międzypowiatowy turniej unihokeja – II m. ( chłopcy)
6.gminny turniej siatkówki – II m. ( chłopcy) , I m. (dziewczęta)
7.gminny turniej tenisa stołowego – I m. ( chłopcy), II m. ( dziewczęta)
8.międzygminny turniej siatkówki – II m. (dziewczęta)
9.finał XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej turnieju unihokeja – IV m. ( chłopcy)






<< Powrót
Copyright by PSP Czarna 2015

Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional