Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś› >> Strona Główna >> Archiwum >>Dzień Nauczyciela
Dziś jest czwartek , 3 grudnia 2020 rok.
Dzień Nauczyciela 14 październik 2010r

Święto Edukacji w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej zawsze obchodzone jest wyjątkowo uroczyście. Również w bieżącym roku szkolnym tradycji stało się zadość. Tego dnia od samego rana zapanowała w całej szkole atmosfera radosnego świętowania. Kulminacyjnym punktem obchodów była uroczysta akademia. W części oficjalnej wystąpiła pani dyrektor mgr Agata Kwaśnik.


zdjęcie


W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim nauczycielom za ogromne zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, za wszelkie działania podejmowane na rzecz doskonalenia naszej placówki. Na koniec złożyła najlepsze życzenia wszystkim pracownikom, a wyróżniającym się wręczyła Nagrodę Dyrektora Szkoły. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Był to spektakl kabaretowy. Na szkolnej scenie wystąpili przedstawiciele "wiodących na rynku firm specjalizujących się w produkcji pomocy szkolnych". Firma COLOURING LIFE oferowała rewelacyjne różowe okulary dla uczniów i nauczycieli.


zdjęcie


Jako druga prezentowała swoją niezastąpioną pomoc szkolną - "młotki do wbijania wiedzy w końcówki szumnie zwane głowami" - firma SADEX INTERPRISE. Propozycją firmy LEYEK & LEYKOWSKI COMPANY była jedyna w swoim rodzaju przepuszczarka uniwersalna, polecana nie tylko na nudnych zajęciach edukacyjnych, ale i świetna w codziennym życiu rodzinnym, żeby wszelką zbędną wiedzę swobodnie wpuszczać i wypuszczać.


zdjęcie


Dla spóźnialskich firma rodzinna FRANKENSTEIN & SYNOWIE przygotowała niezwykle gustowny i praktyczny strój maskujący


zdjęcie


Jako piąta i niestety ostatnia zaprezentowała swój produkt firma DYBEX COMPANY. Hitem tego pokazu były dyby!


zdjęcie


Prezentacje marketingowe uświetniły występy "reklamowych kaczuszek" oraz popisy wokalne szkolnego zespołu muzycznego.


zdjęcie


W programie wystąpili uczniowie klas V i VI, którzy pracowali pod kierunkiem pani Urszuli Majcher i pana Janusza Górskiego.

<< Powrót


Aktualniejsze:

- Zobacz co się działo w szkole w roku szkolnym 2012/2013

- Zobacz co się działo w szkole w roku szkolnym 2011/2012

Copyright by PSP Czarna 2013

Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional