Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś› >> Strona Główna >> Aktualności 2018/2019 >> Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa
koło


Każda klasa pod opieką swoich wychowawców i z ich pomocą poprowadziła zabawy, które ubarwiły dyskotekę. Klasa IV sprawdzała jak smakuje sok z cytryny reprezentantom klas a pozostali oceniali ich uśmiech po wypiciu napoju. Klasa V dostarczyła wrażeń w zabawie „gorące krzesła”, gdzie chętnych nie brakowało. Klasa VI w „bitwie na głosy” sprawdziła umiejętności wokalne swoich kolegów i koleżanek z pozostałych klas. Klasa VII podniosła atmosferę zabawą „wyzwania” a klasa VIII zaciekawiła przybyłych „tańcem na gazecie”. Gratulujemy wszystkim śmiałkom, którzy wzięli udział w konkurencjach. Oczywiście, każdy został nagrodzony za uczestnictwo. Cieszymy się obecnością wszystkich, którzy zdecydowali się przybyć na dyskotekę. Ponadto, dużym powodzeniem cieszył się sklepik szkolny, w którym smakołyków nie brakowało.
Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia, organizacji zabawy, trosce o wszystkie elementy tego spotkania.
Dziękujemy wszystkim!
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy zapisać na kartach wspomnień historii naszej szkoły kolejne piękne wydarzenie. :)<< PowrótCopyright by PSP Czarna

Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional